O nás

Share

Tyto stránky slouží pro mou osobní potřebu, abych měla na jednom místě texty a poznámky, které jsou pro mě důležité a nechci, aby se mi někde ztratily. Něco z toho možná může být zajímavé i pro ostatní.

Další stránky na této doméně jsou http://bible.patroni.cz/http://prosby.patroni.cz

Pokud byste měli nějaké připomínky, napište mi to prosím vás na email anna007@seznam.cz

Anna

Poznámka : moje předchozí stránky, které jsem ale už dávno přestala dělat, jsou www.abcsvatych.com. Na sestavování životopisů Svatých jsou povolanější lidi 🙂 , zvláště ten, kdo dělá tyto stránky  Catholica.cz . Nemá smysl dělat dvakrát totéž, když navíc tomu nerozumím, nejsem historik ani neumím jazyky a jeden životopis mi trval neúměrně dlouho. Svatých je strašně moc, to není v silách jednoho člověka obsáhnout a nechci zanedbávat rodinu.  Pro zajímavost uvádím odkaz, jak jsem s tím začínala 🙂 , už původně jsem chtěla mít doménu Patroni.cz, jenže jsem si někde přečetla, že pro vyhledávače je lepší aby to začínalo písmenem A 🙂 , to už dneska dávno neplatí. A doména CZ byla tenkrát hrozně drahá, asi 1600 Kč, takže to bylo mimo moje možnosti 🙂 . Patroni si můžeme být všichni sobě navzájem, to jsem měla na mysli už tím obrázkem, který jsem měla nahoře na té stránce www.abcsvatych.com 

to bylo myšleno jako že všichni na nebi i na Zemi jsme si navzájem patrony 🙂 . A být patronem si představuju tak, jako když si někdo vezme někoho pod ochranná křídla 🙂 .

a dál to bylo tak, že v roce 2007 jsem se dostala do úplně bezvýchodné situace a vzpomněla jsem si, že to, co mi kdy nejvíc pomohlo bylo, když jsem poprosila o modlitbu některé lidi v kostele, to byl asi tak 3 dny nebo i týden klid. To bylo v roce 1994 – 1996 ve farnosti ve Vršovicích, když tam byl zrovna otec Vladimír, tam jsem vždycky poprosila o modlitbu ty mladé lidi, kteří mu pomáhali. Jenže to už v tom roce 2007 nefungovalo, taky jsme se přestěhovali na druhý konec Prahy, kde jsem nikoho dobře neznala. A v té době, kdy už opravdu jsem nevěděla co dál, jsem udělala tu stránku s Prosbami, a kupodivu to někdo hned druhý den objevil a asi se za mě pomodlil, protože do týdne byl klid a je až doteďka aspoň co se tamté záležitosti týče. To jsem nepoznala podle komentářů, ale podle statistik na webhostingu, že tam někdo byl :-). To ještě nešlo kliknout a přidat modlitbu, ani tu Bibli jsem ještě neměla hotovou, to jsem tam přidala až po roce 2012. Taky jsme ještě potom od července 2007 měli puštěnou živě Medjugorji každý den, to asi taky hodně pomáhalo proti zlu. Ale ne že bych já žila nějaký příkladný život, za všechno jsem si mohla a můžu sama, že jsem například byla závislá na telenovelách, nebo hrála hry na Facebooku atd. a zanedbávala jsem kvůli tomu dceru. A teď zase jiné věci. Ale ne kvůli těm stránkám, ty jsem dělala většinou jen když byla ve škole nebo spala. A moc jsem se nemodlila v té době, jen tak z povinnosti. Hrůza. Doufám, že mě někdo kvůli tomu neodsoudí, ale i kdyby, tak si to zasloužím.

Share